Commvault

Commvault je komplexní SW řešení, které v dnešní době snadno prokáže kvality proti jakémukoliv konkurenčnímu řešení na trhu a navíc Vám vysvětlíme, že díky jedinečnému TCO je to řešení i právě pro Vás.

V oblasti správy dat máme nejlepší předpoklady k tomu, abychom pro Vás připravili řešení od jedničky na trhu - společnosti Commvault. Správa dat už dávno není jen zálohování, obnova dat či archivace. V rámci jakýchkoliv datových operací, včetně například snapshotů a replikací primárních diskových polí, jsme schopni nabídnout řešení přesně na míru a zakomponovat do něj funkcionality o kterých se Vám zatím ani nesnilo. Největší výhodu následně shledáte v jednoduché správě a jednotné konzoli, která dokáže vládnout všem Vašim datovým potřebám.

  • Chtěli byste provést obnovu po katastrofě na jedno tlačítko a nebo mít ochráněné systémy v ten moment, kdy se ve Vaší infrastruktuře objeví, aniž by pro to kdokoliv musel cokoliv udělat?
  • Chcete využít možnost nezávislosti na HW platformách a snížit tak své náklady na TCO ve Vaší infrastruktuře?
  • Je pro Vás důležitý reporting, či snad rozúčtování nákladů?
  • Přemýšlíte, jak efektivně využít Cloud a nebo snad přemýšlíte nad Big Data analýzami, ale nevíte jak s tolika daty naložit?
  • Chcete být v souladu s nařízením GDPR?
  • Nebo jen chcete jít s dobou s využívat komoditní HW a softwarově definované úložiště pro Vaše data, včetně deduplikace která snadno vyhraje nad konkurencí nejen kvalitou, ale zejména cenou? 


Už nehledejte, jsme pro Vás ti praví a rádi Vám vysvětlíme proč. S radostí Vám poskytneme naše konzultanty, kteří jsou nejlepší na trhu nejen v této problematice.