Spolehlivá a dobře zabezpečená síť je klíčem k fungování každé společnosti. Již krátkodobý výpadek systémů nebo úspěšný útok na podnikovou infrastrukturu může způsobit finanční škody, poškození dobrého jména, nespokojenost zaměstnanců nebo ztrátu zákazníků. Řešení síťových problémů a bezpečnostních incidentů je navíc ve světě rostoucí komplexnosti IT infrastruktury čím dál složitější. Invea-Tech je přední evropskou společností, která firmám pomáhá těmto výzvám čelit.

Flowmon se specializuje na moderní technologie monitorování síťového provozu na bázi datových toků (NetFlow), analýzu chování sítě (Network Behavior Analysis - NBA) a hardwarovou akceleraci aplikací (FPGA). Její řešení FlowMon zlepšuje výkonnost počítačových sítí, usnadňuje troubleshooting a ochranu podniků před moderními typy kybernetických hrozeb.

FlowMon implementují společnosti, které chtějí mít detailní přehled o dění v datové síti, rychle odhalovat provozní problémy, zabezpečit data proti nežádoucím aktivitám a zlepšit výkonnost důležitých aplikací. Flowmon při rozvoji svých produktů investuje do vlastního výzkumu a vývoje, úzce spolupracuje s globálními technologickými lídry a akademickou sférou. Proto se zákazníci v České republice i po celém světě mohou při monitoringu a zabezpečení svých počítačových sítí na její řešení vždy spolehnout.

Společnost získala řadu tuzemských i zahraničních ocenění a pravidelně se umisťuje v žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem střední Evropy, který sestavuje poradenská společnost Deloitte. Analytici Gartneru ji ve svém reportu označují za jediného evropského dodavatele řešení pro behaviorální analýzu a automatickou detekci anomálií v síťovém provozu. V roce 2015 obdržela prestižní ocenění Red Herring Top 100 Europe Award a potvrdila status jedné z nejslibnějších technologických firem Evropy.