Kamerové systémy

Nabízíme IP kamery renomovaných světových výrobců jako jsou AXIS, SAMSUNG, Panasonic. Pro zpracování videa z těchto kamer nabízíme systémy ATEAS Security, MILESTONE XProtect, NETAVIS, SeeTec, AXIS Camera Station.Našim cílem je nabízet na trh kvalitní kamery za rozumné ceny včetně veškerého příslušenství. Díky našemu přístupu a zkušenostem v oblasti kamerových systémů Vám můžeme nabídnout kvalitní IP kamery od společnosti AXIS Communnications, SAMSUNG TECHWIN a Panasonic. Rádi pracujeme s technologií video dohledového řešení ATEAS Security s plnou podporou kamer ONVIF Profile S, díky akceptaci tohoto standardu pracujeme i z řadou dalších kamer.

Pro práci s obrazem a záznamem z kamer nabízíme výše zmiňované video dohledové řešení ATEAS Security. Tento systém nabízíme ve varinatách pro malé objekty "HOME" do 9 kamer a maximálně 2 uživatele, pro větší a střední objekty je tu varianta "PROFESSIONAL" do 64 kamer. A neomezený počet uživatelů, řešení bez omezení počtu kamer a uživatelů verze  "UNLIMITED".

ATEAS Security lze doplnit o modul  čtení registračních značek až ze 40 států s vysokou přesností a rychlostí čtení.

Další systémy které nabízíme pro zázanam obrazu z kamer jsou MILESTONE XProtect a AXIS Camera Station.

Příslušenství ke kamerám Vám nabízíme přímo od výrobce kamer, nebo prověřené produkty firem VIDEOTEC, FUJINON, RAYTEC, VERACITY.

Kontaktujte nás.

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.