Bazarové zboží

ZyXel USG 110

ZyXEL ZyWALL USG110 UTM Security Firewall je ideální pro malé firmy, které si nemohou dovolit a nemají speciální IT oddělení, přesto potřebují komplexní zabezpeční svých dat. Má integrovaný WLAN kontrolér, v v rámci technických parametrů můžete využít záložní porty WAN a připojení 3G USB modemu, které zajistí nepřetržité připojení k internetu. Kromě toho má firewall, antivir, IDP detekci a prevenci průniku, obsahový filtr, antispam a také VPN. Obsahový filtr s možností nastavení míry ochrany zajišťuje kontrolu dat v reálném čase během provozu. Pro kontrolu vašich zaměstnanců obsahový filtr může blokovat stránky, které vaši zaměstnanci ke své práci nevyužívají. Kromě toho zařízení také chrání před viry a dalšími hrozbami, které se internetem šíří. Benefitem je exkluzivní technologie ZyXEL IntelliEnergy Green Technology, která automaticky detekuje síťový provoz, sleduje status zařízení a jeho teplotu, a podle toho upravuje spotřebu energie. Díky tomu může být ušetřeno až 80% energie. Z konektorové výbavy můžete využít 4x RJ45 s 10/100/1000 Mbit/s LAN/DMZ, pak 2x RJ45 s 10/100/1000 Mbit/s WAN, 1x RJ45 s 10/100/1000 Mbit/s OPT, a dva USB porty. Příkon zařízení je 37 W.

Dostupnost: 1 Ks

                                                         

                                                                                                                                                                                      Cena: 14 901,- Kč bez DPH


ZyXel USG 210

ZyXEL ZyWALL USG210 UTM Security Firewall je ideální pro malé firmy, které si nemohou dovolit a nemají speciální IT oddělení, přesto potřebují komplexní zabezpeční svých dat. Má integrovaný WLAN kontrolér, v v rámci technických parametrů můžete využít záložní porty WAN a připojení 3G USB modemu, které zajistí nepřetržité připojení k internetu. Kromě toho má firewall, antivir, IDP detekci a prevenci průniku, obsahový filtr, antispam a také VPN. Obsahový filtr s možností nastavení míry ochrany zajišťuje kontrolu dat v reálném čase během provozu. Pro kontrolu vašich zaměstnanců obsahový filtr může blokovat stránky, které vaši zaměstnanci ke své práci nevyužívají. Kromě toho zařízení také chrání před viry a dalšími hrozbami, které se internetem šíří. Benefitem je exkluzivní technologie ZyXEL IntelliEnergy Green Technology, která automaticky detekuje síťový provoz, sleduje status zařízení a jeho teplotu, a podle toho upravuje spotřebu energie. Díky tomu může být ušetřeno až 80% energie. Z konektorové výbavy můžete využít 4x RJ45 s 10/100/1000 Mbit/s LAN/DMZ, pak 2x RJ45 s 10/100/1000 Mbit/s WAN, 1x RJ45 s 10/100/1000 Mbit/s OPT, a dva USB porty. Příkon zařízení je 37 W.

Dostupnost: 1 Ks

Cena: 15 924,- Kč bez DPH


ZyXel PoE-12-HP

PoE je standard na bázi technologie, která určuje, jak moc je distribuován spolu s údaji o standardu Ethernet LAN kabel. Norma specifikuje IEEE802.3af poskytovat až 15,4 W pro napájení zařízení a na poskytování IEEE802.3at až 30W na zařízení. V souladu s IEEE 802.3af a IEEE802.3at normy, ZyXEL PoE12 Series nabízí interoperabilitu a kompatibilitu s dalšími standardními zařízení na bázi PoE.
Bezproblémovou instalaci
Díky technologii PoE, série PoE12 umožňuje umístit zařízení, jako jsou bezdrátové přístupové AP, IP kamery a IP telefony, přesně tam, kde jsou potřeba. Protože zařízení jsou napájené přímo přes ethernetový kabel, není nutné mít samostatné napájení, nebo mít drahé elektrotechniků uvedení napájecí zásuvky na strop prostory.
Plug and Play - Snadné použití

Cena: 839,- Kč bez DPH


Ubiquiti PoE

Ubiquiti PoE napájení 50 V, 1,2 A, Gbit Gigabitový PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 50 V. Lze tak napájet zařízení až do vzdálenosti 100 m. Je ideální pro jednotky UniFi AP AC PRO. Díky držáku, který je součástí balení, PoE adaptér jednoduše připevníte na zeď. POE-48V-24W-G napájí Ubiquiti zařízení páry 1, 2, 4, 5 (+) a 3, 6, 7, 8 (-). PoE adaptér je dodáván včetně napájecí šňůry.

Výstupní napětí 50 V, vstupní napětí 100 - 240 V. Frekvence napětí 50~60 Hz. Maximální výstupní proud 0,5 A. Rozměry 123 x 65 x 34 mm. Barva bílá.

Cena: 450,- Kč bez DPH


Yealink SIP-T22P IP

Podpora PoE (Power on Ethernet) umožňuje napájení telefonu přímo z ethernet portu. Jako volitelné příslušenství lze zakoupit síťový napájecí adaptér. Podpora kodeku G.722 - jedná se o širokopásmový kodek zabírající stejné pásmo (64kb) jako nekomprimovaný G.711 (PCMA, PCMU), ale G.722 je s výrazně vyšší kvalitou hlasu - 16kHz proti 8kHz u G.711 Pokud využíváte služeb více poskytovatelů, jistě uvítáte podporu až 3 nezávislých SIP účtů a dvou volacích kanálů. Můžete tak snadno zvolit správného poskytovatele vzhledem k plánovanému hovoru a ještě více snížit náklady. Disponuje 3-mi programovatelnými tlačítky. K dispozici jsou i 4 kontextově závislá tlačítka. Nechybí ani telefonní adresář s kapacitou až 300 záznamů. Paměť rovněž pojme až 100 posledních volaných, 100 příchozích čísel a 100 zmeškaných volání. Telefon má funkci QoS (ToS/VLAN/DSCP), která označuje přes něho procházející hlasové pakety a pokud je v síti zařízení schopné tyto pakety identifikovat, umožní Vám to upřednostnit VoIP hovory před běžným datovým tokem. To má za následek nižší dobu odezvy a díky tomu eliminaci výpadků v průběhu hovoru. Peer-to-peer mód - podporuje bezplatnou přímou komunikaci mezi různými IP telefony (např. na pobočkách firmy) bez nutnosti mít účet u některého VoIP operátora, a to i v případě propojení firemních poboček VPN tunelem. Podnikatel či firma tak mohou minimalizovat své telekomunikační náklady. Režim routeru - telefon je vybaven NAT a DHCP serverem a tím lze za telefon připojit několik dalších síťových prvků např. PC, které budou v rámci LAN sítě telefonu. Navenek bude telefon vystupovat pouze pod jednou IP adresou. Režim routeru lze vypnout tzn., že telefon pak bude pracovat v bridge režimu.

Dostupnost: 2 Ks

Cena: 1 785,- Kč bez DPH


Yealink SIP-T21P

Tento moderní telefon v atraktivním designu je vhodný do kanceláře i pro domácí použití. Je vybaven 2,3" podsvíceným LCD grafickým displejem s rozlišením 132x64 pixelů a duálním 100 Mb/s switchem. Podpora IPv6, duální 100Mb/s ethernetový port, kompatibilita s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk,TriXtel...) zaručují uplatnění tohoto telefonu i v nejmodernějších síťových infrastrukturách.

Dostupnost: 1 Ks

Cena: 752,- Kč bez DPH


ZyXEL NWA5121-N

ZyXEL NWA-5121-NI - Řada ZyXEL NWA 5120 je řešení připravené na budoucnost: je modulární, podporuje připojení pro hosty (hospitality) a je ideální pro univerzitní instalace. Díky konstrukci 2-v-1 podporuje jak samostatný provoz, tak skupinový provoz s řízením (zařízení lze nejprve provozovat jako samostatný přístupový bod a při dalším růstu sítě ho lze konvertovat pro skupinový provoz). Zařízení je vybavené moderní technologií, která zajistí bezproblémový provoz sítě, a následně tak sníží náklady na IT. Vestavěné antény a výstupní výkon jsou upraveny tak, aby bylo snadné najít optimální rozvržení přístupových bodů. Zařízení podporuje dynamickou volbu kanálu, vyvažování zatížení a pre-autentizaci pro snadné přecházení mezi jednotlivými body (roaming).

Dostupnost: 2 Ks

Cena: 1 198,- Kč bez DPH