Enduser Protection Suite

Kompletní ochrana koncových stanic, smartphonů a dat. Obsahuje Antivirus, Application Control Device control, Data Control, Web security, Web filtering, Patch assessment, Client firewall, Mobile control, Mobile security, Management


Sophos Central

Sophos Central Console - centrální konzole, která umožňuje IT administrátorům pohodlně spravovat všechny Sophos produkty přehledně pomocí webového rozhraní. Díky jednotné platformě Sophos nazvané Synchronized Security je možné jednoduše sdílet potřebné informace mezi bezpečnostními řešeními, vytvářet politiky, jednoduše nastavovat všechna zařízení a získat přehled pomocí reportů.


Intercept X

Intercept X - sofistikovaná ochrana proti pokročilému malwaru


Mobile Control

Správa smartphonů a tabletů, zabezpečení mobilních aplikací a e-mailů


SafeGuard Enterprise

SafeGuard Enterprise představuje ucelené řešení pro ochranu dat - od osobních počítačů přes firemní síť až po cloud.


Web Protection

Webová brána od společnosti Sophos poskytuje pokročilou ochranu proti všem webovým hrozbám. Vysoký výkon zařízení zajišťuje, že webový provoz není nikterak zpomalen. Navíc díky Sophos Web Appliance získáte celkovou kontrolu a přehled o každé webové aktivitě v podnikové síti.


Email Protection

Sophos Email Appliance se dokáže postarat o to, aby email nebyl tím slabým článkem v obranném řetězu Vaší organizace. Nejedná se o konvenční anti-spam, ale o ucelené řešení, které kombinuje emailové šifrování, Data Loss Prevention, anti-spam a threat protection. Navíc poskytuje ochranu proti sofistikovaným spear phishing útokům.


Unified Threat Management (UTM)

Sophos UTM poskytuje kompletní bezpečnost na perimentru v jediném modulárním zařízení. Zjednodušuje zabezpečení IT infrastruktury a díky intuitivnímu rozhraní pomáhá rychle vytvářet pravidla určená k eliminaci bezpečnostních hrozeb. Poskytuje srozumitelný a detailní reporting potřebný pro dokonalý přehled a zlepšování zabezpečení sítě. Díky svým vlastnostem je rovněž vhodný jako náhrada za MS TMG.