Síťová kamera Axis
         P1428-E

Kompaktní a cenově příznivý kamerový dohled s rozlišením 4K Ultra HD a výjimečnou úrovní podrobností

  • Rozlišení 4K Ultra HD / 8,3 megapixelů při plné
    snímkové frekvenci
  • Funkce Den a noc
  • Úložiště Edge
  • H.264 a Motion JPEG
  • Jednoduchá instalace
  • Podpora I/O

AXIS P1428-E je kompaktní kamera ve stylu bullet s možností venkovního použití. Tato kamera pro denní a noční režim je ideální pro non-stop video sledování nechráněných venkovních prostorů, jako jsou například parkoviště nebo servisní stanice, a také pro účely běžného sledování interiérů, kde jsou potřeba kompaktní kamery.

Dohled s rozlišením 4K nabízí výjimečnou úroveň detailů

Kamera AXIS P1428-E nabízí rozlišení 8,3 MP / 4K Ultra HD při frekvenci 30 snímků za vteřinu. Při použití standardního HDTV monitoru nebo 4K monitoru toto vysoké rozlišení znamená, že v případě potřeby lze libovolnou část scény zvětšit a vytvořit tak právně průkazné video z rozsáhlých prostor.

Podpora pro digitální autotracking AXIS umožňuje pokrýt rozsáhlé prostory jedinou kamerou. Aplikace provádí automatickou detekci, přiblížení a sledování pohybujících se objektů. Tato funkce usnadňuje živé monitorování tím, že operátorovi efektivně napomáhá vyhledávat a zpracovávat incidenty.

Výjimečně jasný obraz

Funkce přesného řízení clony (P-iris) poskytuje optimální zorné pole, rozlišení, kontrast a jas obrazu. Cenově příznivá, kompaktně navržená kamera umožňuje využívat streamy ve formátu H.264 a Motion JPEG, pro něž lze individuálně optimalizovat přenosovou rychlost a efektivitu ukládání do paměti.

Úložiště Edge pro spolehlivé systémy dohledu

Kamera AXIS P1428-E nabízí podporu pro úložiště Edge, díky níž lze nahrávat video přímo do paměťového zařízení, jako je například karta microSD/SDHC, čímž lze vytvořit flexibilní a spolehlivý systém kamerového dohledu.

Jednoduchá instalace

Kamera AXIS P1428-E má kompaktní pouzdro s nízkou hmotností a integrovaný držák pro upevnění na zeď nebo na strop. Chcete-li si instalaci dále zjednodušit, můžete využít další produkty z naší nabídky příslušenství. Kamera AXIS P1428-E nabízí snadnou instalaci s dálkově ovládaným přiblížením a zaostřováním pro jemné vyladění obrazu z počítače (kromě samotné kamery). Kromě toho je vybavena čítačem pixelů, který zajišťuje, že je splněno požadované pixelové rozlišení. Napájení přes Ethernet dodává kamerám energii po síti, což eliminuje nutnost použití napájecích kabelů a snižuje náklady na instalaci.

I/O porty

Vstupní/výstupní port umožňuje jednoduchou signalizaci na poplachovém panelu, nebo také ovládání relé či podobného zařízení. Ideálním vstupem je například také snímač PIR.